Soustředění v BOSE Bosonohy: 22.-24.ledna 2016

Informace pro účastníky soustředění:

Příjezd je možný již v pátek 22.1.2016, odjezd v neděli 24.1.2016. od 14 hodin.
1/ PŘÍJEZD v pátek 22.1.2016 od 16.00h. - kdo přijede již v pátek, ubytuje se a trénink by začal v 16,30-17h. podle toho, jak se sejdeme

 
2/ UBYTOVÁNÍ: spát budeme v prostorách CVČ na karimatkách. Náročnější si musí přinést vlastní měkčí spaní (např „nafukovačku“). Máte-li karimatku, vezměte ji pro jistotu s sebou, kupovat je však speciálně nemusíte – nějaké podložky jsou k dispozici i v CVČ. Vezměte si své spacáky nebo deky a polštářky. CVČ je vytápěné, takže zima určitě nebude.
 
3/ STRAVOVÁNÍ:
Prosím rodiče opět o nějaké dobroty, které bychom použili na svačinky a snídaně – tj. sladké i slané buchty, vánočky, pomazánky, sýry, ovoce apod.  
- Páteční a sobotní večeři bychom zvládli na místě, předpokládám, že všichni opět uvítají nenáročnou večeři jako např. špagety s kečupem a sýrem, sekanou apod.
- K sobotní a nedělní snídani a svačinkám bychom tradičně využili Vašich příspěvků formou „naturálií“ 
- Sobotní oběd je opět domluvený v místní restauraci, „U Čoupků“
- Pitný režim: sirup + voda bude k dispozici po celý den, ráno čaj nebo kakao. Pokud by toto někomu nevyhovovalo, je nutné si přinést vlastní pití (např. minerálky)
 
4/ TRÉNINKY:
Tréninky budou probíhat ve 2 místnostech CVČ, mohou tedy současně trénovat obě věkové kategorie se svými trenérkami zvlášť. Předpokládám že v pátek by se trénovalo cca 1,5 hodiny, v sobotu dopoledne dokud budou všichni čerství 2 hodiny, odpoledne 2-3 hodiny. V neděli dopoledne by se pak seště trénovalo cca 2 hodiny 
 
5/ VOLNÝ ČAS:
Menší děti opět mohou využívat hernu CVČ a budeme mít k dispozici pohádky a filmy na DVD (hlavně na večer). Starší budou mít k dispozici sál k individuálnímu trénování.
5/ ODJEZD: V neděli budeme mít ještě dopolední tréninky, které budou končit cca kolem 13 hodiny. Poté se budeme balit k odjezdu.
6/ CELKOVÁ CENA: za akci vychází 450 Kč. (pá+so+ne). Bez pátku 400 Kč.

CO DOPORUČUJI VZÍT S SEBOU:
- karimatku, nafukovačku + spacák nebo deku na spaní + polštářek (příp. „usínacího plyšáka“)
- oblečení na tancování 
- běžné oblečení tipy: trička (dlouhý+krátký rukáv), svetřík–bunda, legíny, ponožky, kalhotky (slipy), kalhoty, příp.sportovní souprava, oblečení na spaní (nemusí být pyžamo) – v Bose se bude trvale topit, není tedy nutné brát jen teplé, ale můžete přibalit i tričko s krátkým rukávem nebo tenké kalhoty. 
- Boty: 1.na venkovní aktivity, 2. na tancování do sálu, 3. přezůvky (nazouvací) na chození po budově CVČ.
- toaletní potřeby: kartáček, pasta, hřeben, gumičky, krémy, léky 
- ručník
- lahve na pití (PET) 0,5 nebo 0,75l (na sál při tancování)
- deštník nebo pláštěnku v případě špatného počasí když půjdeme na oběd.

Těší se na Vás všechny Vaše trenérky Maria Miteva, Denisa Tomečková, Markéta Špičková, Silvie Radiměřská, Ilona Brunová

Kontakt

Chimney Brno Ilona Brunová
Nálepkova 42
63700 Brno
www.studioib.cz
tel: 731 480 480 chimney@volny.cz